Author: c***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 材質很好。但是實品比我想像的單薄了些
顏色: 彩色 | 3 photo(s)
Price: HK$44.16
Original Price: HK$48.00
| Material | ABS |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| 長度 | 1 cm |
| 寬度 | 1 cm |
| 高度 | 1 cm |
| SKU | sb25081261764293941 |
Overall Rating: 4.90/5
Author: c***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 材質很好。但是實品比我想像的單薄了些
顏色: 彩色 | 3 photo(s)
Author: w***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好用美觀實用物超所值價值好
顏色: 彩色
Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality high recommended
顏色: 彩色 | 1 photo(s)
Author: s***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality
顏色: 彩色 | 1 photo(s)